Narty – Fischer

Narty Fischer

Race

Sprzęt z najwyższej półki. Deski, które nie wymykają się spod kontroli, nawet przy dużych prędkościach i doskonale trzymają krawędź. Stworzone, by walczyć i wygrywać w Pucharze Świata. Niezwykle skrętne i zwinne. Dzięki inteligentnej konstrukcji przekaz sił na krawędzie jest szybki i precyzyjny. To tylko kilka z wielu istotnych cech, które narta z grupy race musi spełnić, by trafić w ręce, lub raczej na nogi zawodnika.

RX Fire

Narty, które innym pokażą co potrafisz, a Tobie sprawią wielką frajdę. Lekko płyną po śniegu, jak żadne inne. Wiedzą, jak tłumić drgania, a przede wszystkim są niezwykle stabilne i doskonale przekazują siły. To tylko niektóre z zalet tych wyjątkowo „rozbrykanych” nart, z którymi z pewnością nie można się nudzić. Doskonałe do szybkich, krótkich skrętów.

RX Heat

Zdobywaj góry, ciesz się wolnością. Kręć i śmigaj w każdych warunkach – szybko i pewnie. Konstrukcja oparta na technologiach wykorzystywanych w Pucharze Świata, co w praktyce oznacza perfekcyjny przekaz sił na krawędzie nart, pomimo iż mają one dość szeroki profil, oraz płynną i stabilną jazdę. To całkiem nowy koncept nart. Udało się stworzyć uniwersalną deskę, która z siłą „buldożera” pokonuje każdą nierówność terenu. Egzamin zdaje bardzo szybko… na i poza trasą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: